Wartości Solve

SOLVE > O Solve > Wartości Solve

Wiarygodność i precyzja

Poziom premium w obsłudze klienta

Działamy na poziomie premium w każdej sprawie. Mamy determinację, by zrobić to, co konieczne dla wygrania sprawy. W odróżnieniu od „sieciówki” z gotowymi schematami, angażujemy się na każdym etapie  prowadzonej sprawy.

Dajemy poczucie bezpieczeństwa

W sytuacji kryzysowej jesteśmy z Tobą

Celem naszych działań jest przywrócenie spokoju, tak by klient mógł powrócić do swoich aktywności. Podejmujemy się trudnych zadań, naszą motywacją jest wygrana i uzyskanie sprawiedliwego wynagrodzenia za poniesione krzywdy.

Adwokat po wygranej sprawie
Temida - bogini sprawiedliwości

Działamy odważanie

Zwyciężamy z gigantami dla Ciebie

Angażujemy się w sprawy, które wyglądają z góry na przegrane ze względu na rozkład sił. Stajemy po stronie słabszych, którzy są bez szans w starciu z dużymi gigantami. Przejmujemy odpowiedzialność, by uzyskać maksymalne odszkodowanie.

Jesteśmy transparentni

Działamy przejrzyście i fair play

Jesteśmy transparentni w relacji klient – adwokat.  Walka z pozornie silniejszym przeciwnikiem w obronie słabszego daje nam poczucie, że podejmujemy się szczytnych działań, czyniąc życie ludzkie lepszym. Przywracamy nadzieję.

Etyczni w działaniu

Budujemy świat oparty na wartościach

Zawód adwokata to nasz styl życia. Budujemy świat oparty na wartościach, w którym jesteśmy postrzegani, jako doradcy życiowi czyniący dobro i przywracający porządek. Stosujemy  etyczne wzorce postępowania przy ochronie interesów klienta.

Autentyczni w relacjach

Najważniejszy dla nas jest człowiek

Budujemy relacje z klientem, które wykraczają poza ramę obsługi prawnej. Adwokat prowadzący sprawę poznaje klienta na znacznie głębszym poziomie, służy pomocą i pomaga przejść przez trudne momenty w życiu. Stosujemy holistyczne podejście do sprawy. 

Pracownicy kancelarii adwokackiej Solve

Napisz do nas

    Zainteresowany/a jestem