Nasz zespół

SOLVE > O Solve > Nasz zespół

Myślimy w sposób holistyczny, uporządkowany i pozytywny

Doświadczenie, wiedza merytoryczna oraz specjalizacje pozwalają nam dla każdej pokrzywdzonej osoby  na opracowanie adekwatnej, najlepszej w danej sytuacji taktyki procesowej.

Zawód adwokata to nasz styl życia. To nasza pasja, która wpływa na sposób myślenia, uczy tolerancji. Korzystamy z szerokiego repertuaru niezbędnej wiedzy i narzędzi prawnych po to, by wygrać w strachu z  ubezpieczeniowymi gigantami. Jesteśmy wrażliwi na skutki podejmowanych przez nas działań.

Sprawy odszkodowawcze widzimy jako jeden z ważniejszych elementów przywracających równowagę w życiu poszkodowanej osoby. W podejmowaniu działań prawnych ważny jest dla nas nie tylko kontekst prawny i społeczny, ale także osobisty i psychiczny pokrzywdzonego, który cierpi emocjonalnie, fizycznie i jest uwikłany w problemy prawne.

My, adwokaci i prawnicy chcemy człowiekowi pomóc, niezależnie od wielkości przeciwnika, z którym jesteśmy gotowi wytoczyć cały arsenał prawny na sali sądowej. Codzienny kontakt z ludzkimi problemami zmienia nasze nastawienie do świata.

Zespół adwokatów kancelarii Solve

Nasi Adwokaci

Piotr Sieńko
Adwokat

Znajduje się w gronie czołowych ekspertów w sprawach o odszkodowania. Wygrywa spory reprezentując osoby przeciwko dużym instytucjom finansowym z nieograniczonymi środkami finansowymi i prawnymi. Występuje w sądach w obronie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, katastrofach budowlanych oraz osób cierpiących wskutek błędu medycznego. Założyciel marki SOLVE, partner zarządzający w Rybicka Sieńko Adwokaci sp.p.

Katarzyna Mrozek
Adwokat

Reprezentuje osoby fizyczne w sporach z dużymi instytucjami finansowymi, z bankami lub ubezpieczycielami. Stosuje strategie, które biorą pod uwagę specyficzny sposób działania różnych instytucji finansowych w Polce. Prowadzi najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane sprawy cywilne. Zarządza zespołem aplikantów adwokackich i prawników w dziale postępowań cywilnych.

Magdalena Nowakowska
Adwokat

Reprezentuje klientów w sprawach o błędy medyczne. Pomaga uzyskać zadośćuczynienie pieniężne, odszkodowanie, rentę oraz inne świadczenia od firm ubezpieczeniowych w sytuacji poniesienia szkody majątkowej lub osobowej. Potrafi analizować dokumentację medyczną i wychwycić w niej wszelkie uchybienia korzystając z wiedzy i wykształcenia biotechnologa. Zarządza zespołem aplikantów adwokackich i prawników.

Paulina Rzepka
Radca prawny

Sporządza dokumenty i pisma procesowe w postępowaniach sadowych w sprawach cywilnych i gospodarczych. Reprezentuje klientów w walce z dużymi instytucjami finansowymi, jakimi są banki. Współtworzy taktykę procesową w sporach sądowych związanych z odszkodowaniami i kredytami frankowymi. Wyróżnia ją niezwykle pracowitość oraz  umiejętność kooperacji.

Joanna Rek
Aplikant Adwokacki

Sporządza dokumentacje i pisma procesowe w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych. Reprezentuje klientów w walce z dużymi instytucjami finansowymi, jakimi są banki. Współtworzy taktykę procesową w sporach sądowych związanych z odszkodowaniami i kredytami frankowymi. Wyróżnia ją niezwykle pracowitość oraz  umiejętność kooperacji.

Jan Piłczyński
Aplikant adwokacki

Reprezentuje klientów w sprawach bankowych. Prawo jest obiektem jego pasji, zaciętości, a dla dobra klienta podejmuje wszelkie działania by uzyskać przewagę nad przeciwnikiem na sali sądowej. Realizuje model biznesowy Kancelarii na poziomie premium, co oznacza natychmiastową gotowość pomocy klientowi.

Karolina Wawiórko
Aplikant Adwokacki

Uczestniczy w sporządzaniu dokumentów i pism procesowych w postępowaniach sadowych w sprawach cywilnych i gospodarczych. Wspiera dział kredytów walutowych w walce z dużymi instytucjami, jakimi są banki. Współtworzy taktykę procesową w sporach sądowych związanych z kredytami frankowymi. Wyróżnia ją niezwykle pracowitość oraz  umiejętność kooperacji.

Aneta Kamińska
Prawnik

Pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę za szkody osobowe poniesione wskutek nieszczęśliwego zdarzenia czy wypadku komunikacyjnego. Weryfikuje i kompletuje dokumentację wypadkową celem zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi. Jest odpowiedziana za kontakt z ubezpieczycielem w postępowaniu likwidacyjnym. Sporządza pozwy w sprawach o odszkodowania.

Paulina Tylutka
Prawnik

Pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę za szkody osobowe poniesione wskutek nieszczęśliwego zdarzenia czy wypadku komunikacyjnego. Weryfikuje i kompletuje dokumentację wypadkową celem zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi. Jest odpowiedziana za kontakt z ubezpieczycielem w postępowaniu likwidacyjnym. Sporządza pozwy w sprawach o odszkodowania.

Napisz do nas

    Zainteresowany/a jestem