Nasz zespół

SOLVE > O Solve > Nasz zespół

Myślimy w sposób holistyczny, uporządkowany i pozytywny

Doświadczenie, wiedza merytoryczna oraz specjalizacje pozwalają nam dla każdej pokrzywdzonej osoby  na opracowanie adekwatnej, najlepszej w danej sytuacji taktyki procesowej.

Zawód adwokata to nasz styl życia. To nasza pasja, która wpływa na sposób myślenia, uczy tolerancji. Korzystamy z szerokiego repertuaru niezbędnej wiedzy i narzędzi prawnych po to, by wygrać w strachu z  ubezpieczeniowymi gigantami. Jesteśmy wrażliwi na skutki podejmowanych przez nas działań.

Sprawy odszkodowawcze widzimy jako jeden z ważniejszych elementów przywracających równowagę w życiu poszkodowanej osoby. W podejmowaniu działań prawnych ważny jest dla nas nie tylko kontekst prawny i społeczny, ale także osobisty i psychiczny pokrzywdzonego, który cierpi emocjonalnie, fizycznie i jest uwikłany w problemy prawne.

My, adwokaci i prawnicy chcemy człowiekowi pomóc, niezależnie od wielkości przeciwnika, z którym jesteśmy gotowi wytoczyć cały arsenał prawny na sali sądowej. Codzienny kontakt z ludzkimi problemami zmienia nasze nastawienie do świata.

Nasi Adwokaci

Piotr Sieńko
Adwokat

Znajduje się w gronie czołowych ekspertów w sprawach o odszkodowania. Wygrywa spory reprezentując osoby przeciwko dużym instytucjom finansowym z nieograniczonymi środkami finansowymi i prawnymi. Występuje w sądach w obronie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, katastrofach budowlanych oraz osób cierpiących wskutek błędu medycznego. Założyciel marki SOLVE, partner zarządzający w Rybicka Sieńko Adwokaci sp.p.

Katarzyna Mrozek
Adwokat

Reprezentuje osoby fizyczne w sporach z dużymi instytucjami finansowymi, z bankami lub ubezpieczycielami. Stosuje strategie, które biorą pod uwagę specyficzny sposób działania różnych instytucji finansowych w Polce. Prowadzi najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane sprawy cywilne. Zarządza zespołem aplikantów adwokackich i prawników w dziale postępowań cywilnych.

Magdalena Nowakowska
Adwokat

Reprezentuje klientów w sprawach o błędy medyczne. Pomaga uzyskać zadośćuczynienie pieniężne, odszkodowanie, rentę oraz inne świadczenia od firm ubezpieczeniowych w sytuacji poniesienia szkody majątkowej lub osobowej. Potrafi analizować dokumentację medyczną i wychwycić w niej wszelkie uchybienia korzystając z wiedzy i wykształcenia biotechnologa. Zarządza zespołem aplikantów adwokackich i prawników.

Natalia Jasik
Aplikant adwokacki

Reprezentuje klientów w sprawach odszkodowawczych. Prawo jest obiektem jej pasji, zaciętości, a dla dobra klienta podejmuje wszelkie działania by uzyskać przewagę nad przeciwnikiem na sali sądowej. Działa w toku czynności zatrzymania oraz przeszukania. Realizuje model biznesowy Kancelarii na poziomie premium, co oznacza  dyspozycyjność o każdej porze dnia oraz natychmiastową gotowość pomocy klientowi.

Joanna Rek
Prawnik

Uczestniczy w sporządzaniu dokumentów i pism procesowych w postępowaniach sadowych w sprawach cywilnych i gospodarczych. Wspiera dział kredytów walutowych w walce z dużymi instytucjami, jakimi są banki. Współtworzy taktykę procesową w sporach sądowych związanych z kredytami frankowymi. Wyróżnia ją niezwykle pracowitość oraz  umiejętność kooperacji.

Aneta Kamińska
Prawnik

Pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę za szkody osobowe poniesione wskutek nieszczęśliwego zdarzenia czy wypadku komunikacyjnego. Weryfikuje i kompletuje dokumentację wypadkową celem zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi. Jest odpowiedziana za kontakt z ubezpieczycielem w postepowaniu likwidacyjnym. Sporządza pozwy w sprawach o odszkodowania.

Napisz do nas

    Zainteresowany/a jestem